Bodrum Tercüme Hakkında
"Doğru, Zamanında ve Güvenilir Tercüme Bizim İşimiz."

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri Hakkımızda

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri, Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrum veya Türkiye’nin birçok bölgelerinde bulunan değişik dallarda uzmanlaşmış geniş bir kadro ile onlarca mühendis, hukukçu ve ekonomistlerle çalışmaktadır. Bütün bu çalışmaları iyi bir organizasyon, profesyonel bir mantık, mükemmeliyetçi bir ruh ve amatör bir heyecanla gerçekleşmeye çalışıyoruz.


Biz Kimiz ?

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri yaklaşık 15 yıldan beri Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrum veya Türkiye’nin değişik yerlerinde  mütercim ve yeminli tercümanlık hizmeti veren bir ekipten kurulmuştur. Kurucusu olan Fatih Kuru, İngilizce ve Almanca yeminli tercümanıdır. Aynı zamanda da orta derecede Flamanca ve Fransızca bilmektedir. Birlikte çalıştığımız sayıları 100'ü bulan mütercim-tercümanlarımızla free-lance usulüne göre, son telekomünikasyon ve bilişim teknolojisi aracılığıyla çalışıyoruz.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri uzun yıllar yurtdışında bulunmuş dil konusunda uzman bir çekirdek kadro tarafından dünya kalitesinde dil çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Dünyanın tüm resmi dillerinde hizmet veren Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri bir çok uluslararası kuruluş ve organizasyonla işbirliği içinde çalışmaktadır.

Yalnız Türkiye'deki yabancı dil ihtiyaçlarının ötesinde, tüm dünyaya yönelik hizmet vermeyi hedefleyen kuruluşumuz bünyesinde yak. 100 kişiyi aşkın serbest çalışan Mütercim-Tercümanlık fakültesi mezunu bir ekibin yanı sıra, konularında uzman, yurt dışında yüksek eğitim almış, en az 10-15 yıl tecrübeli ve noter yemin belgeli bir profesyonel kadro ile de çalışmaktadır.

Kadrosundaki çevirmenleri arasında yabancı uyruklular, çifte vatandaşlar, mühendis, hukukçu, doktor, kimyacı, eczacı, öğretim üyeleri, ekonomist, bankacı, Cumhurbaşkanlığı kadrolu çevirmenleri, uluslararası ilişkiler uzmanı v.b. gibi çok değişik alanlarda, branşlarında uzman kişiler bulunmaktadır. Dil konusunda verilen hizmet çeşitliliği ve kalite prensipleri açısından rakipsiz olan kuruluşumuz, globalleşen dünyada hep sizin yanınızda olmaya devam edecektir. 

Diğer Hizmetlerimiz