Bodrum Tercümenin Vizyonu
"Doğru, Zamanında ve Güvenilir Tercüme Bizim İşimiz."

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetlerini’nin Vizyonu 

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri, Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrum veya Türkiye’nin birçok bölgelerinde bulunan müşterilerinin iş dalı, kuruluş ve ürünlerine göre bilirkişi şahıslar tarafından ve mesleki terime uygun bir biçimde sağlanması gerekli olan her türlü yazılı ve sözlü çeviri gereksinimlerine bütün dillerinde karşılayarak bu branşta referans olarak kabul edilen küresel bir Türkiye markası var olmayı amaçlamaktadır.  

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri olarak hizmet verdiği tarihinden beri en nitelikli hizmeti en kısa zamanda sunmayı kuruluş felsefesi olarak ilke edinmiştir.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri olarak bu hedefle, yazılı tercüme branşında bilgi ve tecrübe açısından mevzusunun bilirkişisi yeminli mütercim-tercümanlarla hizmet vermekte olup, her türlü yazı, doküman ve simültane çeviri faaliyetlerini tüm dünya dillerinden Türkçe’ye ve Türkçe’den tüm dünya dillerine olmak üzere gerçekleşmektedir.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri olarak kuvvetli ve tecrübeli ekibiyle ile donanım pazarlama, toplantı-konferans-seminer ve turizm organizasyonu ile eğitim danışmanlığı branşlarında faaliyet göstermek için ön çalışmalara başlamış olup, çalışma gruplarımız yakın sürede faaliyetlerine başlama hedefindedir.  

 Farkımız

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri olarak geniş ve deneyimli ekibimiz ile GİZLİLİK, GÜVENİLİRLİK, HIZLILIK ve ADİL FİYAT ilkeleri dahilinde, son teknik imkanlarla, branşımız dahilindeki her türlü gereksinimleriniz için hizmetinizdeyiz.

Diğer Hizmetlerimiz