Bodrum Apostil Tercümesi
"Doğru, Zamanında ve Güvenilir Tercüme Bizim İşimiz."

Bodrumda Apostil Tercüme Hizmetleri

Bodrumda Noter Onaylı Apostil Çevirisi

Bodrumda Noter Tasdikli Apostil Çevirisi


Apostil, bir dokümanın hakikatlığının tasdik edilerek başka bir memlekette kanuni olarak kullanılmasını sağlayan bir doküman tasdik veya onay sistemidir.

Apostilin kuralları 6 Ekim 1961 tarihli Lahey Konvansiyonuyla belirlenmiştir. Apostil kuralları yalnızca Lahey Konferansı’na üye veya taraf uluslar arasında geçerlidir.

Bu doküman tasdik sistemiyle ilgili üye veya taraf ulus tarafından saptanan yerel bir merci, kaymakamlık, valilik, bakanlık vb. bir kuruluş, belgenin hakiki  olduğunu onaylayarak, başka bir üye veya taraf ulusta 6 Ekim 1961 tarihli Lahey Konvansiyonunda tespit edilen kurallar çerçevesinde kullanılması için yasal hale getirirler.

Apostil onayı gerçekleştirilen doküman, Lahey Konferansının tüm üye ve taraf devletlerinde geçerli bir doküman olarak kabul edilir.

Bir Apostil belgesinin Bileşenleri

Apostillerde ana başlığın Fransızca olarak “Apostille (Convention de La Haye du 5 Octobre 1961)” şeklinde yazılması zorunludur.

Bir Apostil dokümanı aşağıdaki öğelerden meydana gelir :

Apostil Şerhi konacak resmi dokümanlar :

a)   Savcı, zabıt katibi veya adliye memuru vasıtasıyla verilmiş dokümanlar da dahil olmak üzere, devletin bir yargı organına veya mahkemesine bağlı makam veya görevli memur tarafından düzenlenmiş olan belgeler,

b)   İdari Dokümanlar,

c)   Noter senetleri,

d)   Kişilerce özel sıfatla imzalanmış belgeler üzerine konulmuş olup belgenin kaydının veya belirli bir tarihte mevcut olduğunun ve imzaların doğruluğunun resmi makam ve noterlerce tasdiki gibi resmi beyanlardır.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri olarak tüm dillerden Türkçe’ye veya Türkçe’den tüm diğer dünya dillere yazılı noter tasdikli Apostil tercüme olanağı sunmakta olup, noter işlemlerinizi biz tamamlıyoruz ve tercüme ettirdiğiniz Apostil size kargo ile teslim edebiliriz. Yazılı Apostil için Noter tasdik fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi arzu ederseniz, sorularınız için sizi bilgilendirmek için mutluluk duyarız. Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri bünyesindeki yeminli tercümanlarımız en yüksek seviyede ehemmiyet ve doğruluk ile tercümelerinizi tamamlayacaktır. Bodrumda yazılı Apostil tercümelerde zaman faktörü çok mühimdir. Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri olarak Apostil tercümelerinizi vaktinde dilediğiniz yere her türlü posta aracıyla teslim edebiliriz ve daha sonrasında talep etmeniz durumunda tercümelerinizin nüsha tasdiklerini de yaparak tarafınıza ulaştırmaktan mutluluk duyarız.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri Apostil ve benzeri tercümelerinde tecrübeli ekibiyle ile size bu imkanı sağlamakta hazırdır. Yeminli tercümeye yoğun şekilde gerek duyan Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri, zaman kazandıran, en süratli çözümün adresidir. Apostil noter tasdikli çeviri yapılması gerektiğini bilhassa işlerinizin son aşamasında öğrenir ve vaktine karşı yarışmak zorunda kalırsınız. Bu gibi hususlarda kısa bir zamanda istediğiniz olanağı alabileceğiniz itimatlı çeviri hizmeti veren kuruluşudur.  Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri neredeyse tüm resmi doküman tercümesi yerine getirilmiş olan kuruluşumuz, benzer dosyaların sağladığı avantajı kullanarak hayal bile edemeyeceğiniz zamanda dokümanlarınızı noter onayına hazır hale getirmektedir.

Bodrumda Apostil Tercüme Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Diller :

 

Bodrumda İngilizce Tercüme - Bodrumda Almanca Çeviri - Bodrumda Fransızca Tercüme – Bodrumda Rusça Çeviri - Bodrumda Arapça Tercüme – Bodrumda Japonca Çeviri - Bodrumda İtalyanca Tercüme – Bodrumda İspanyolca Çeviri - Bodrumda Çince Tercüme - Bodrumda Yunanca Çeviri - Bodrumda Ukraynaca Tercüme - Bodrumda Bulgarca Çeviri - Bodrumda Norveççe Tercüme - Bodrumda Hollandaca Çeviri - Bodrumda Flemenkçe Tercüme - Bodrumda Çekçe Çeviri - Bodrumda İsveççe Tercüme - Bodrumda Romence Çeviri - Bodrumda Hırvatça Tercüme - Bodrumda Makedonca Çeviri - Bodrumda Moldovca Tercüme - Bodrumda Taice Çeviri - Bodrumda Lehçe Tercüme - Bodrumda Azerice Çeviri - Bodrumda Portekizce Tercüme - Bodrumda Urduca Çeviri - Bodrumda Korece Tercüme - Bodrumda Kırgızca Çeviri - Bodrumda Kazakca Tercüme - Bodrumda Tatarca Çeviri - Bodrumda Estonca Tercüme - Bodrumda Danimarkaca Çeviri - Bodrumda Sırpça Tercüme - Bodrumda Arnavutça Çeviri - Bodrumda Boşnakça Tercüme - Bodrumda Litvanyaca Çeviri - Bodrumda Macarca Tercüme - Bodrumda Fince Çeviri - Bodrumda Slovence Tercüme - Bodrumda Özbekçe Çeviri - Bodrumda Gürcüce Tercüme - Bodrumda Ermenice Çeviri - Bodrumda Endonezce Tercüme - Bodrumda İbranice Çeviri - Bodrumda Hintçe Tercüme - Bodrumda Latince Çeviri - Bodrumda Türkmence Tercüme

Genel olarak Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri’nin tüm dillerden Türkçe’ye veya Türkçe’den tüm dillere tercüme ettiğimiz Apostil örneği aşağıda gibidir.

 

APOSTİL

( Convention de La haye du 5 octobre 1961 )

( 5 Ekim 1961 tarihli Lahey Sözleşmesi )

 

 1. Ülke: ……….

İşbu resmi belge;

 2.   ……………….. yetkilisi  Bay/Bayan …. tarafından

 3. …………. Mahkemesi’nce belgeyi vermeye yetkili memuru sıfatıyla 

 4.  ve ………………. Mahkemesi mührü kullanılarak hazırlanmış ve imzalanmıştır.

 

Tasdik

 

 5. ……………’da                         6. 00 Temmuz 0000’de

 7. …………….. Mahkemesi’nin Başkanı tarafından

 8. No: 00000000  numaralı dosya

 9. Mühür                                                                            10. İmza

  (…………. Mahkemesi Mührü)                                              Bay / Bayan …………

                                                                                      ( TATBİKİ İMZA )


Ortakentte Apostil Çevirisi, Ortakentte Apostil Tercümesi, Ortakentte Apostil Tercüme Fiyatları, Ortakentte Apostil Çeviri Fiyatı , Ortakentte yazılı Apostil çevirisi, Ortakentte İngilizce Apostil Tercümesi, Ortakentte Almanca Apostil Tercümesi,Ortakentte Apostil Çevirisi, Ortakentte İngilizce Apostil Tercümesi, Ortakentte Sözlü İngilizce Apostil Tercümesi, Ortakent’te Yazılı Apostil Tercümesi, OrtakentteApostil Tercüme Ücreti, Gümbet’te Apostil Çevirisi, Gümbette Apostil Çevirisi, Gümbet’te Apostil Tercümesi, Gümbette Apostil Tercüme Fiyatları, Gümbet’te Apostil Çeviri Fiyatı, Gümbet’te Apostil çevirisi, Gümbette İngilizce Apostil Tercümesi, Gümbet’te Yazılı Almanca Apostil Tercümesi,Gümbet’te Apostil Çevirisi, Gümbette İngilizce Apostil Tercümesi, Gümbet’te Yazılı İngilizce Apostil Tercümesi, Gümbette Yazılı Apostil Tercümesi, Gümbet’teApostil Tercüme Ücreti, Turgutreis’te Apostil Çevirisi, Turgutreiste Apostil Çevirmeni, Turgutreiste Apostil Tercümesi, Turgutreis’te Apostil Tercüme Fiyatları, Turgutreiste Apostil Çeviri Fiyatı , Turgutreiste Sözlü Apostil çevirisi, Turgutreis’te İngilizce Apostil Tercümesi, Turgutreiste Sözlü Almanca Apostil Tercümesi,Turgutreiste Apostil Çevirisi, Turgutreis’te İngilizce Apostil Tercümesi, Turgutreiste İngilizce Apostil Tercümesi, Turgutreiste Yazılı Apostil Tercümesi, Turgutreis’teApostil Tercüme Ücreti,

 

Diğer Hizmetlerimiz
Çiftçilik Belgesi Çevirisi
Bodrum Çiftçilik Belgesi
Bodrum Adli Sicil Kaydı
Bodrum Dava Dilekçesi Çevirisi
Bodrum Boşanma Dilekçesi Çevir
Bodrum Dava Dilekçe Tercümesi
Deniz Tic.Odası Faaliyet Belge
Bodrum Diploma Tercümesi
Bodrum Diploma Çevirisi
Bodrumda Diploma Tercümesi
Bodrum Transkript Tercümesi
Bodrumda Transkript Çevirisi
Bodrum Başarı Belgesi Tercüme
Bodrumda Başarı Belgesi Çeviri
Bodrum Doğum Kayıt Örneği
Doğum Kayıt Örneği Tercümesi
Bodrum Doğum Raporu Tercümesi
Bodrumda Doğum Raporu Çevirisi
Bodrum Doğum Sertifika Çeviri
Bodrum Doğum Sertifika Tercüme
Emeklilik Maaş Belgesi Çeviri
Bodrum Personel Maaş Bordrosu
Bodrum E-Posta Mesajı Çevirisi
Bodrumda E-Posta Mesajı Çeviri
Bodrum E-Posta Mesajı Tercüme
Sanatkarlar Sicil Tasdikname
Bodrum Üye Kayıt Sureti Çeviri
Bodrum Evlenme Kayıt Örneği
Evlenme Kayıt Örneği Çevirisi
Bodrumda Fatura Tercümesi
Bodrumda Fatura Çevirisi
Bodrum Gider Makbuzu Tercümesi
Bodrumda Gider Makbuzu Çeviri
Bodrum Gider Pusulası Tercüme
Bodrumda Gider Pusulası Çeviri
Bodrum Fizibilite Rapor Çeviri
Bodrumda Form 184 Tercümesi
Bodrumda Form 184 Çevirisi
Bodrum Gelir Vergisi Beyanname
Bodrumda Bilanço Tercümesi
Bodrumda Bilanço Çevirisi
Bodrumda Gelir Tablosu Tercüme
Bodrum Gelir Tablosu Tercümesi
Bodrum İcra Takip Belgesi
Bodrumda İcra Takip Belgeleri
Bodrumda İcra Belgesi Tercüme
Bodrum İdari Yaptırım Kararlar
İdari Yaptırım Kararı Tercüme
Bodrumda İfade Tutanağı Çeviri
Bodrum İfade Tutanağı Tercüme
Bodrumda İhbarname Tercümesi
Bodrum İhbarname Tercümesi
Bodrumda İhbarname Çevirisi
Bodrumda İhtarname Çevirisi
Bodrumda İhtarname Tercümesi
İlamsız Takipte Ödeme Emri
Bodrum İmza Beyannamesi Çeviri
Bodrumda İmza Beyannamesi
Bodrum İmza Sirküleri Tercüme
Bodrumda İmza Sirküleri Çeviri
Bodrum İmza Sirküleri Çevirisi
Bodrumda İpotek Belgesi Çeviri
Bodrum İpotek Belgesi Tercüme
İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı
Bodrum Çalışma Ruhsatı Tercüme