Neden Bodrum Tercümanlık
"Doğru, Zamanında ve Güvenilir Tercüme Bizim İşimiz."

Neden Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri ?

Kaliteli ve özgün hizmet anlayışına sahip olan Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri kendi alanında başarılı (Özelliklle Boğaziçi & Hacettepe Üniversitesi Dil Bölümü mezunları tercih ediliyor) mütercim tercümanlar ve kalifiye elemanlarla çalışıyor. Ayrıca müşterilerine büyük bir titizlikle hizmet veriyor. Örneğin müşterinin, imalat, tasarım, satış, dağıtım gibi gizli bilgilerine büyük önem verip bu bilgileri üçüncü taraflara aktarmamaya dikkat ediyor. Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrum veya Türkiye’nin birçok bölgelerinde bulunan her müşteri için özel bir arşiv oluşturuluyor ve bilgiler kurumun gözetimi altında tutuluyor.   

 


Kurumsal Üyelik

Sürekli çeviri ve tercüme hizmeti alması gereken müşterilerimize uygulanmakta olan Kurumsal üyelik, siz müşteri ve Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri arasında yıllık olarak yapılan İşbirliği sözleşmesi çerçevesinde ele alınmaktadır. Bu uygulama ile sözleşme yapılmış olan firmalara uygun ödeme koşulları ve yoğun iş temposu içerisinde sözleşmeli müşterilere öncelik tanınmaktadır.

Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrum veya Türkiye’nin birçok bölgelerinde bulunan sürekli çeviri işlemleri olan firma ve şirketlere zaman ve kalite açısından yardımcı olma düşüncesiyle oluşturmuş olduğumuz bu sistem çerçevesinde kurumsal üyelerimizin arasına katılıp, detaylı avantajlarından haberdar olmak için bizi arayınız

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri
kurumsallaşma anlamında uluslararası kalite standartlarının ötesini ve müşteri memnuniyetine kadar uzanan ikmal zincirinde kalite ve verimliliği hedeflerken, deneyimleriyle saptadığı ticari doğruları hayata geçirerek, müşterilerine en çağdaş ve en hızlı hizmeti verebilmek için, sürekli çalışmaktadır.


"Koşulsuz müşteri memnuniyeti" anlayışıyla hareket ederken tüm birimlerimiz sorumluluklarının bilinciyle ve taahhütlerinin garantörü olarak müşterilerin sorunlarını zamanında ele alarak müşteri lehine en uygun çözümleri bulur ve en hızlı şekilde uygulamalar yolunda çalışır.

Müşteri memnuniyetinde amacımız müşteri talepleri doğrultusunda kurumumuzun tüm birimlerinin yönlendirilmesi, desteklenmesi ve müşteri beklentilerini karşılayarak tam olarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Müşteri memnuniyeti ölçümleri neticesinde tatmin oranının yüksek bulunması, en önemli ilkelerimizden biridir.

Sizlerin memnuniyeti ile büyüyeceğimizin bilinci ile hareket ederek müşteri memnuniyeti yolunda sizlerden gelecek tüm eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz