Bodrum Çeviri Hizm Politikası
"Doğru, Zamanında ve Güvenilir Tercüme Bizim İşimiz."

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri’nin
Hizmet Politikası

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri’nin müşterilerinin haklarını teminat altına alarak hizmet vermeyi " KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI " olarak kabul etmiştir. Bütün projelerinde müşterilerinin değişen ve çeşitlilik gösteren ihtiyaçları göz önünde tutularak sürekli beraberliği amaç edinmiştir. Bu doğrultuda proje temelli  çalışmayı, projelere uygun koşullara göre hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri olarak amaçlarımız, müşterilerimizin şu andaki ve ileride olabilecek alep ve beklentilerine en uygun çeviri ve danışmanlık hizmetlerini, mükemmel ve en uygun maliyetle iletmektir. Çeviri sektöründe daima hizmet seviyesini yükselterek, müşteri tatminini arttıran Bodrumda bir kurum olmak ana amacımızdır.

 

Bodrum Çeviri ve Tercümede Kalite

Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrum veya Türkiye’nin birçok bölgelerinde bulunan Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri bünyesinde tercümelerini yapan çevirmenler, Ticari, Teknik, Tıbbi, Hukuki mevzularda bilirkişi ve mevzusunda tecrübeye sahip olan, akademik ve profesyonel iş hayatı tercümesi yapabilecek, dokümanların ana teması ile birebir uyumlu, branşlarında tecrübeli ve mevzularında deneyim kazanmış ve bilirkişi şahıslardır. Bu sebeple Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri, tercümelerde müşterilerinin çeviri biçimi ve mesleki sözcükleri mevzularındaki hususi taleplerini de göz önüne alarak, teknolojinin vermiş olduğu bütün imkanları ile hizmet kalitesini sürekli yükseltmeyi hedeflenmektedir.

 

Titiz Tercümeler

Uygulanılacak en ufak bir çeviri hatası bile müşterimizin kaybına yol açacağı için, ekibimiz tercümelerinde doğruluğundan emin olmadığı tek bir kelimeyi bile kullanmaz.    

 

Vaktinde Tercüme Teslimi

Çeviri projelerimizi asla müşterimizle belirlediğimiz teslim vaktinden geç ulaştırmayız. Vaktinde ulaştırmamayacağımız bir tercüme, çeviri işini almamay tercih ederiz.

 

Çeviride Gizlilik

Müşterilerimizin tercümelerde meydana çıkabilecek ticari gizlilikler ve her türlü verileri katiyen gizli tutulmakatdır. Müşterimizin bilgisi ve müsaadesi olmadan tercüme referansları web sayfamıza asla eklemeyiz.           

 

Tercümede Uzman Kullanımı

Tercümeleri yapan tercümanlarımız ve birlikte çalıştığımız editörler, branşlarında tecrübeli ve mevzusunda bilirkii şahıslardır. Çevirilerde asla nitelikli olmayan çalışan bünyemizde barındırmayız.

 

Daima İletişim

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri olarak tercümeden önce, tercüme süresince ve tercüme sonrasında müşteri ile sürkli irtibatta olur, müşterimizi tercüme sürecinden bilgi vermekteyiz.                   

 

Müşteriye Değer ve Hürmet

Büyük, küçük çalışma ayrımı bakmadan her tercümeyi aynı titizlikle tercümeniz. çeviri ile alakalı müşterimizden gelen istekleri göz önüne almaktayız. 

Diğer Hizmetlerimiz